כמה כסף יועץ משכנתא חוסך ואיך זה מתבצע

פוגל ייעוץ משכנתאות מומחים בתחום המשכנתאות, גיוס הון ופתרונות מימון למגזר הפרטי והעסקי.

צוות המומחים שלנו פועל לתת לכם מגוון רחב של כלים וטיפים אשר יעזרו לכם בהליך לקיחת המשכנתא.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

רוצים לדעת שקיבלתם משכנתא משתלמת?

בלחיצה על הכפתור אני מאשר את מדיניות הפרטיות של האתר

בדיקה ללא עלות ע"י יועץ משכנתאת מומחה

כמה כסף יועץ משכנתא חוסך ואיך זה מתבצע

נטילת משכנתא היא אחת ההחלטות הכלכליות המשמעותיות ביותר שאדם יחיד או משפחה מקבלים בחייהם. מדובר בסכומי כסף גבוהים, ועבור מרבית האנשים המשכנתא היא העסקה הפיננסית הגדולה ביותר שעליה יחתמו בחייהם. דווקא בגלל זה, חשוב לנסות ולמצוא את המשכנתא המתאימה ביותר, בתנאים הטובים ביותר עבור הלווים. מהי בעצם משכנתא? מה משפיע על גובה ההחזרים במשכנתא? איך יכול יועץ משכנתא לסייע ללווים לחסוך ממון רב? בשורות הבאות נסביר את הקשר בין מקצוענות וחיסכון במשכנתא

מהי משכנתא ומה התהליך בדרך אליה

מה שכמעט כל אחד מכיר בשם משכנתא, הוא בעצם הלוואה כספית בסכום משמעותי, שנועדה במיוחד לרכישת נכס נדל"ן – בית, דירת מגורים או נכס אחר. אבל בין המשכנתא לבין הלוואה רגילה יש שני הבדלים:

  1. הכסף עובר ישירות למוכרי הנכס: אחרי שהמשכנתא אושרה והליכי רכישת הנכס הושלמו, מעביר הבנק את כספי המשכנתא ישירות לידי מוכרי הנכס. בשום מקרה, מי שרכש את הנכס לא רואה את הכסף או מקבל גישה אליו. מנגד, המוכרים מקבלים את הכסף אך ורק אחרי שהושלמו כל הליכי המכירה של הנכס, כולל העברה בטאבו שלו לרשות הרוכשים.
  2. ערבות כנגד ההלוואה: הבנק מקבל את הנכס שנרכש בכספי ההלוואה כערבות. למעשה, הנכס עובר לבעלות המלאה של הרוכשים רק אחרי שסיימו לשלם את ההלוואה.

בדרך למשכנתא, עוברים הלווים כמה שלבים, כאשר השלב הראשון הוא אישור המשכנתא. בשלב הבא מתבצע הליך הרכישה של הנכס – הערכת השווי שלו, חתימת החוזה והעברת הנכס לרשות הרוכשים. בשלב הזה נערך המשא ומן בין הלווים לבין המלווים על תנאי ההלוואה. זה השלב שבו המומחיות של יועץ משכנתא באה לידי ביטוי.

מה משפיע על גובה החזרי המשכנתא

החזרי המשכנתא מושפעים מגובה סכום המשכנתא, ריבית המשכנתא וההצמדה ואורך חיי המשכנתא. יועץ משכנתא מיומן ישיג עבור הלווים תנאי משכנתא שיתאימו לגובה ההכנסה שלהם ויכולת ההחזר. תקנות בנק ישראל אמורות להתאים את גובה החזר המשכנתא לגובה ההכנסה. זאת, במטרה להשאיר בידי הרוכשים הכנסה פנויה שתספיק להם לניהול חיים תקינים. 

איך יועץ משכנתא חוסך כסף וכמה הוא חוסך

במבט ראשון, הריביות על המשכנתאות נראות נמוכות. זאת, במיוחד אם משווים אותן לריבית על הלוואות, שיכולות להגיע לעשרה אחוזים לשנה ויותר. אבל בסיכומו של עניין, הלווים משלמים ריבית של מאות אלפי שקלים על המשכנתא. גם הפחתה של חלקי האחוז בריבית יכולה לחסוך ללווים עשרות אלפי שקלים. יועץ משכנתא יודע לקרוא את המפה ולהביא את הלווים למשכנתא בתנאי הריבית המשתלמים ביותר עבורם. יועץ משכנתא עשוי לסייע לרוכשי הנכס גם להתגבר על בעיות אחרות. אם אתם חושבים על רכישת דירה או אם אתם נמצאים בהליכי רכישה, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור איתנו קשר בהקדם ולחסוך לעצמכם סכומי כסף נכבדים בהחזרי המשכנתא. 

 

כל המידע המוצג הוא כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ או להסתמך עליו והוא אינו מתיימר להחליף לשום ייעוץ מקצועי ו/או פרטני על ידי הגורם המתאים.

רוכשים נכס חדש או חושבים למחזר את משכנתא?

 

בשנה האחרונה חסכנו ללקוחותינו מיליוני שקלים במצטבר.

 אנו נותנים לך שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות וכבר במעמד השיחה ניתן לך טיפים שיחסכו לך אלפי שקלים..

לא חסכת לא שילמת

בלחיצה על הכפתור אני מאשר את מדיניות הפרטיות של האתר

 לשיחה ללא עלות וללא התחייבות מלא/י פרטים ונחזור בהקדם

פוגל משכנתאות ופיננסים

מתכנן לקחת משכנתא? או שכבר משלם על אחת?

השאירו פרטים ויועץ משכנתאות יחזור אליכם לבדיקת חיסכון במשכנתא ללא עלות וללא התחייבות.

בלחיצה על הכפתור אני מאשר את מדיניות הפרטיות של האתר

צור קשר

פוגל משכנתאות ופיננסים

מתכנן לקחת משכנתא? או שכבר משלם על אחת?

קבל שיחת ייעוץ בשווי 1500 ש"ח ללא עלות

השאירו פרטים ויועץ משכנתאות יחזור אליכם לבדיקת חיסכון במשכנתא ללא עלות וללא התחייבות.

בלחיצה על הכפתור אני מאשר את מדיניות הפרטיות של האתר