משכנתא דיגיטלית – ייעוץ והתאמת משכנתא בלחיצת כפתור

פוגל ייעוץ משכנתאות מומחים בתחום המשכנתאות, גיוס הון ופתרונות מימון למגזר הפרטי והעסקי.

צוות המומחים שלנו פועל לתת לכם מגוון רחב של כלים וטיפים אשר יעזרו לכם בהליך לקיחת המשכנתא.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

משכנתא דיגיטלית – ייעוץ והתאמת משכנתא בלחיצת כפתור

בעשורים האחרונים התקדמה הטכנולוגיה בקצב חסר תקדים. יותר ויותר שירותים ניתנים באמצעות המחשב והאינטרנט, ופחות באמצעות מענה אנושי. אחד התחומים שבהם חלו שינויים משמעותיים הוא תחום המשכנתאות. כיום מציעים גופים פיננסיים רבים אפשרות לקבלת משכנתא דיגיטלית תוך דחיית האינטראקציה האנושית לשלבים מאוחרים יחסית. מהי משכנתא דיגיטלית? באילו נושאים אפשר לטפל באמצעות הדיגיטל? מתי מגיע השלב שבו נדרשת פעולה מקצועית וממוקדת? היכן אפשר לקבל ייעוץ משכנתא איכותי? בשורות הבאות נתמקד בהשפעה של הטכנולוגיה על הליך נטילת משכנתא.

משכנתא דיגיטלית – מה זה בעצם

משכנתא דיגיטלית הוא ביטוי שהמשמעות שלו היא שחלק מהליכי אישור המשכנתא מתבצעים באמצעות הדיגיטל. גופים שונים, לרבות הבנקים, מציעים ללקוחות ונוטלי משכנתאות פוטנציאליים את האפשרות להתחיל את הליך האישור של המשכנתא באמצעות המחשב והאינטרנט. ההליך הדיגיטלי כולל את השלבים הבאים:

  • מילוי פרטי הבקשה למשכנתא ומילוי פרטי הנכס: מבקש המשכנתא ממלא את כל הפרטים הנדרשים בטופס באמצעות האינטרנט, בלי לזוז מהבית. 
  • מילוי פרטים בסיסיים: מילוי פרטים שונים על פי בקשה. האפשרות הזאת קיימת לאור העובדה שאפשר להעביר צילומים של אישורים, צילומים של תעודות זהות ומסמכים אחרים ישירות למוסד הפיננסי, באמצעות האינטרנט.
  • ייעוץ ראשוני: חלק מהגופים הפיננסיים ויועצי משכנתאות מעניקים ייעוץ ראשוני באמצעות הרשת. בשלב הזה תיתכן יצירת קשר ראשון בין מבקש המשכנתא לבין נציג אישי.
  • קבלת הצעות למשכנתא: בשלב הזה מתקבלות הצעות למשכנתא, אבל הן עדיין טנטטיביות ודורשות אישורים והשלמת פרטים.

כפי שאפשר לראות, בקשת משכנתא דיגיטלית יכולה להגיע עד לשלב מתקדם ביותר של  התהליך. עם זאת, בשלבים מתקדמים נדרש מבקש המשכנתא להמשיך את התהליך מול יועץ משכנתא אנושי. 

נושאים שבהם אפשר לטפל באמצעות הדיגיטל

למעשה, שירות דיגיטלי חוסך הרבה בירוקרטיה. עם הנושאים שבהם אפשר לטפל באמצעות הדיגיטל ניתן למנות:

  1. מילוי טפסים: למעט מקרים חריגים, מרבית הגולשים מסוגלים למלא טפסי הרשמה וטפסים נוספים באינטרנט. גם אם נפלה שגיאה כזאת או אחרת, אפשר לתקן אותה בצורה מקוונת.
  2. שליחת אישורים ותעודות ברשת: גם שליחת טפסים, אישורים ואפילו צילומים של תעוזת זהות, מתאפשרת כיום באמצעות האינטרנט.
  3. ייעוץ ראשוני וקבלת הצעה ראשונית למשכנתא: בשלב הזה יש צורך לעבור לייעוץ משכנתא מקצועי. זאת, משם שבדיוק כאן באים לידי ביטוי ההבדלים בין לווה אחד למשנהו, הדורשים טיפול פרטני.

 איפה אפשר לקבל ייעוץ משכנתא מקצועי

רשת האינטרנט מאפשרת לזרז ולהקל את הבירוקרטיה בעת הגשת הבקשה למשכנתא. עם זאת, כשמגיעה העת לטפל בפרטים הקטנים, חשוב שהדבר ייעשה באמצעות ייעוץ משכנתא איכותי, מקצועי וממוקד. אם אתם נמצאים בדרך לרכישת בית מגורים או דירה, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת וקבלו ליווי צמוד של יועץ משכנתאות מנוסה ומיומן, מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת המשכנתא וסגירת עסקת הרכישה.

כל המידע המוצג הוא כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ או להסתמך עליו והוא אינו מתיימר להחליף לשום ייעוץ מקצועי ו/או פרטני על ידי הגורם המתאים.

רוכשים נכס חדש או חושבים למחזר את משכנתא?

 

בשנה האחרונה חסכנו ללקוחותינו מיליוני שקלים במצטבר.

 אנו נותנים לך שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות וכבר במעמד השיחה ניתן לך טיפים שיחסכו לך אלפי שקלים..

לא חסכת לא שילמת

 לשיחה ללא עלות וללא התחייבות מלא/י פרטים ונחזור בהקדם

מתכנן לקחת משכנתא? או שכבר משלם על אחת?

השאירו פרטים ויועץ משכנתאות יחזור אליכם לבדיקת חיסכון במשכנתא ללא עלות וללא התחייבות.

צור קשר