מרכוז הלוואות בעזרת משכנתא ייצוב המצב הפיננסי

פוגל ייעוץ משכנתאות מומחים בתחום המשכנתאות, גיוס הון ופתרונות מימון למגזר הפרטי והעסקי.

צוות המומחים שלנו פועל לתת לכם מגוון רחב של כלים וטיפים אשר יעזרו לכם בהליך לקיחת המשכנתא.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

מרכוז הלוואות בעזרת משכנתא ייצוב המצב הפיננסי

לא אחת קורה שיחידים ומשפחות מגיעים למצב שבו ההכנסה החודשית לא מספיקה להם בכדי לפרוע הלוואות או חובות שהצטברו. לרוב, מדובר במעגל חובות מצטבר המזין את עצמו. ההכנסה החודשית לא מספיקה, ואז לוקחים הלוואה. ההלוואה מגדילה את ההוצאות החודשיות ובמקביל מקטינה את ההכנסה החודשית, מה שמחייב הלוואה נוספת וחוזר חלילה. לפעמים, הדרך הנכונה והטובה ביותר היא מרכוז הלוואות בעזרת משכנתא. איך קורה שמסתבכים במצב שבו החובות רק מצטברים? למה הפתרון של מרכוז הלוואות הוא כל כך מתאים? איך יכול יועץ משכנתאות מיומן לסייע בנושא? כדאי לקרוא – התשובות בהמשך המאמר.

איך נוצר מצב שבו החובות רק תופחים

בדרך כלל, יחידים ומשפחות מתנהלים בתקציב מאוזן. עם זאת, בעיה זמנית או טעות בהתנהלות הפיננסית או הקטנה זמנית בהכנסות מקטינות את ההכנסות ועלולות לגרום לאותו מעגל בלתי נגמר שהוזכר לעיל. נטילת הלוואה רק מסבכת את המצב, כיוון שהיא מגדילה את ההחזר החודשי. ממצבים כאלה קשה להיחלץ, אלא באמצעות נקיטת צעד דרסטי. מרכוז הלוואות באמצעות משכנתא הוא בדיוק הצעד הנדרש.

למה הפתרון של מרכוז משכנתא הוא כל כך מתאים

למעשה, מה שהפתרון הזה עוזר הוא לקחת את כלל סכום החוב שהצטבר ולהמיר אותו בהלוואה ארוכת טווח. להלוואה כזאת, שזה בעצם מחזור משכנתא, יש שני יתרונות:

  • צמצום ההחזר החודשי: הפעולה האמורה גורמת לצמצום ההחזר החודשי, מה שמשאיר סכום גבוה בכל יותר חודש בידי המשפחה ומאפשר לה להסתדר.
  • הקטנת ריביות: החלפת הריביות הגבוהות על הלוואות קטנות רבות לטווח קצר, בריביות נמוכות על הלוואה אחת לטווח ארוך.

בנוסף להלוואה, חשוב להכין תוכנית כלכלית שתחלץ את המשפחה מהמצב הכלכלי הבעייתי. התוכנית הזאת תפסיק הוצאות מיותרות לסנכרן את ההוצאות ההכרחיות עם ההכנסה הקיימת.

יועץ משכנתאות ומרכוז משכנתא

למעשה, יועץ המשכנתאות הוא שמבצע עבור הלקוחות שלו תהליך של מחזור משכנתא. בראש ובראשונה, הוא פורע את המשכנתא הקיימת. בהמשך, הוא מנהל משא ומתן להשגת משכנתא עבור הלקוחות שלו, בתנאי החזר ריביות הטובות ביותר. המשכנתא החדשה תהיה גדולה מהישנה, וההפרש יכסה את כלל החובות של נוטלי המשכנתא. התזמון הנוכחי הוא מהטובים שאפשר להעלות על הדעת. זאת, בגלל הריביות הנמוכות ואחרי שבנק ישראל מאפשר לקחת שני שלישים מהמשכנתא בתנאי החזר אטרקטיביים. במקרה הזה, הלקוח מרוויח משני הצדדים – הוא גם מרכז את כל ההלוואות שלו וגם מקבל הלוואת משכנתא בתנאים אטרקטיביים מאד. לפעמים, הארכת תקופת ההחזר של המשכנתא מאפשרת להימנע לחלוטין מהגדלת החזר המשכנתא. אבל גם אם ההחזר גדל, התוספת להחזר החודשי איננה גבוהה.

אם יש לכם עניין לבצע מרכוז משכנתא ומחזור חובות, זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לטיפול הולם בחובות גבוהים המצטברים המעיקים על התקציב המשפחתי וגורמים שוב ושוב להפרת האיזון הפיננסי. 

כל המידע המוצג הוא כללי בלבד, אין לראות בו משום ייעוץ או להסתמך עליו והוא אינו מתיימר להחליף לשום ייעוץ מקצועי ו/או פרטני על ידי הגורם המתאים.

רוכשים נכס חדש או חושבים למחזר את משכנתא?

 

בשנה האחרונה חסכנו ללקוחותינו מיליוני שקלים במצטבר.

 אנו נותנים לך שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות וכבר במעמד השיחה ניתן לך טיפים שיחסכו לך אלפי שקלים..

לא חסכת לא שילמת

 לשיחה ללא עלות וללא התחייבות מלא/י פרטים ונחזור בהקדם

מתכנן לקחת משכנתא? או שכבר משלם על אחת?

השאירו פרטים ויועץ משכנתאות יחזור אליכם לבדיקת חיסכון במשכנתא ללא עלות וללא התחייבות.

צור קשר